DNS Kayıtları ve URL Yönlendirme İşlemleri Kullanıcı Panelinizde

Devreye almış olduğumuz yeni müşteri yönetim panelimiz sayesinde Alan Adlarınız ve Hosting Paketleriniz ile ilgili birçok işlemi çok daha kolay ve hızlı bir  şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Müşterilerimizden gelen yoğun talepler dahilinde gerçekleştirdiğimiz değişiklikler ile artık Domain DNS ve URL yönlendirme işlemlerinizi direkt müşteri panelinizden gerçekleştirebiliyor olacaksınız.

Müşteri panelinizin Gelişmiş Alan Adı yönetimi kısmında yer alan Domain DNS Yönetimi sayfasını kullanarak DNS kayıtlarınızı basitçe ekleyebilir, değiştirebilir veya kaldırabilirsiniz. Ve yine aynı kısımda yer alan URL Yönlendirme sayfasında yönlendirmelerinizi ekleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Yeni müşteri panelimiz Alan Adları, Ürün ve Hizmetler ve Belgeler kısmı olmak üzere 3 kısımdan oluşmaktadır. İsim sunucuları, DNS kayıtları ve WHOIS koruması ile alan adlarına dair diğer işlemlerinizi Gelişmiş Alan Adı Yönetimi sayfasında gerçekleştirebilirsiniz.

Domain DNS Yönetim Sayfası: Okumaya devam et DNS Kayıtları ve URL Yönlendirme İşlemleri Kullanıcı Panelinizde

cPanel / WHM Hostinge Merhaba!


Siz istediniz biz de yaptık! Bir süredir siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda üzerinde çalışmakta olduğumuz ve test yayınında olan cPanel Hosting için özel sunucularımızı bu hafta içerisinde hizmetinize sunuyoruz.

Ön talepleriniz ve acil ihtiyaçlarınız için bizi 0850 303 1 444 ve 0262 324 5 555 no’lu telefonlardan arayabilir veya satis@turhost.com adresine talep ve ihtiyaçlarınızı belirten bir e-posta gönderebilirsiniz, size hemen yanıt vereceğiz.

cPanel Kampanyası

Şimdi Bulut Sunucu alın, Cpanel kontrol panelini 12 Ay ücretsiz kullanın!

Yeni bir Bulut Sunucu satın aldığınızda 12 aylık kullanım taahütünde bulunmanız halinde 25TL + KDV / ay değerindeki cPanel/WHM hosting kontrol panelini aynı süre boyunca ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

cPanel, sunucu yönetimi konusundaki başarısı bir çok otorite tarafından kabul edilmiş güçlü bir kontrol paneli uygulamasıdır. cPanel ve Bulut Sunucu altyapısı ile sitelerinizi kolayca yönetebilir, dilerseniz kendi bayilik sisteminizi oluşturabilirsiniz.

Bu fırsatı kaçırmayın!
Kampanya ile ilgili daha detaylı bilgi ve satın almak için tıklayınız.