Taşındık! Turhost.com Türkiye’de İnternetin Merkezinde!

datacenter
Tüm yeni hosting, bulut ve kiralık sunucu altyapılarımız yeni lokasyonumuzda hizmetinizde.

Eylül ayı itibari ile Türk Telekom Gayrettepe veri merkezindeki yeni altyapı kurulumlarımızı tamamlayarak siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmanın heyecanını yaşıyoruz. Türkiye’nin kurumsal anlamda en büyük veri merkezi olan Türk Telekom Gayrettepe, enerji, iklimlendirme ve internet erişimi konularında %100 yedeklik sağlamaktadır ve yine ülkenin Tier 3 sertifikasına sahip tek veri merkezi konumundadır.

Müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek amacıyla Türk Telekom Gayrettepe veri merkezinde yaklaşık 800 fiziksel sunucu kapasiteli, tamamen kapalı bir sistem odamız bulunmaktadır.

Türkiye’de İnternetin Merkezinde

turk-telekom-logoBilindiği gibi Gayrettepe İstanbul, Türk Telekom’un ADSL ve Fiber internet altyapısının en büyük merkezi olma özelliğine sahiptir. TT Gayrettepe Veri Merkezi’nin en büyük avantajı da bu lokasyona, dolayısıyla tüm Türkiye ADSL-Fiber omurgasına birebir bağlı olmasıdır. Bu sayede müşterilerimiz, hizmet vermekte olduğumuz tüm Web Hosting, Bulut Sunucu, Kiralık Sunucu ve diğer hizmetlerimize yurt içinden olabilecek en hızlı erişime sahip olacak ve oluşabilecek lokasyonel arızalardan, erişim kesintilerinden en düşük seviyede etkileneceklerdir.

Yüksek İnternet Erişim Kapasitesi

TTVM Gayrettepe veri merkezi, internet erişimi %100 yedekli olarak toplamda 80 Gbit/Sn‘lik bir çıkışa sahip. Bu, Türkiye’deki en büyük internet omurgalarından biri anlamına geliyor. Turhost.com olarak internet erişim omurgamız %100 yedekli biçimde 2×10 Gbit/Sn‘ye yükseltildi. Yani internet erişim kapasitemiz bir önceki kapasitemize göre 20 kat arttı. Çok yakında yeni kurumsal veri merkezi hizmetlerimiz de devreye giriyor.

Tüm yeni kullanıcılarımıza (Web Hosting, Cloud Sunucu, Kiralık Sunucu ve diğer hizmetler) artık bu yeni altyapımız üzerinden hizmet veriyoruz. Eski kullanıcılarımızın da planlı bir şekilde yeni altyapımıza taşınma çalışmaları devam etmektedir.

Bizden ayrılmayın, yeniliklerimiz devam edecek! 🙂

Hazır Sitem ile web sitesi yapmak çocuk oyuncağı!


Hazır Sitem hiçbir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan kişisel veya ticari web sitenizi dakikalar içerisinde oluşturup yayınlamanızı sağlayan gelişmiş bir site oluşturma aracıdır. Sahip olduğu benzersiz özellikler sayesinde kimseden yardım almadan profesyonel bir web sitesi oluşturmanıza ve yine can sıkıcı teknik detaylarla uğraşmadan yayına almanıza olanak sağlar.

Hazır Sitem pratik olduğu kadar hesaplı bir araçtır. Bu aracı kullanarak oluşturacağınız web sitesinin maliyeti, aynı siteyi oluşturmak için almanız gereken profesyonel desteğin maliyetinden çok daha düşüktür. Bununla birlikte kimseye aklınızdaki tasarımı, renkleri ve içerikleri aktarmaya çalışarak zaman kaybetmezsiniz. Hemen harekete geçebilir ve istediğiniz özelliklere sahip web sitesine son derece kısa bir süre içerisinde sahip olabilirsiniz.

Hazır Sitem hakkında daha detaylı bilgi almak ve hemen kullanmaya başlamak için aşağıdaki adresi ziyaret edebilirsiniz:
http://www.turhost.com/hazir-sitem.html

cPanel / WHM Hostinge Merhaba!


Siz istediniz biz de yaptık! Bir süredir siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda üzerinde çalışmakta olduğumuz ve test yayınında olan cPanel Hosting için özel sunucularımızı bu hafta içerisinde hizmetinize sunuyoruz.

Ön talepleriniz ve acil ihtiyaçlarınız için bizi 0850 303 1 444 ve 0262 324 5 555 no’lu telefonlardan arayabilir veya satis@turhost.com adresine talep ve ihtiyaçlarınızı belirten bir e-posta gönderebilirsiniz, size hemen yanıt vereceğiz.

Bulut sunucu Turhost ile Türkiye’de!

Bulut sunucu nedir?
Bulut sunucu, kullanmakta olduğu özel donanımlar ve yazılımlar nedeniyle yüksek performanslı çalışan, dinamik olarak ölçeklendirilebilir ve ihtiyaçlarınıza uygun hale getirilebilir bir sanal sunucu hizmetidir.

Kapasite ihtiyacınıza göre dilediğiniz kadar kaynak ekleyebilir ya da çıkartabilirsiniz. Tüm işlemler dinamik olarak anında gerçekleşir.

Anında kurulum ve bulut sunucunuz kullanıma hazır!
Sunucunuz, siparişinizi verdiğiniz an çok kısa bir sürede hazırlanır ve tüm uygulama kurulum ve konfigürasyonları tamamlanmış halde size teslim edilir. Size de sunucunuzu kullanmak kalır. Herşey çok basit!

Yüksek İnternet Erişim Hızı
Her bulut sunucu kendisine dedike edilmiş anlık 10 mbit bağlantı hızı ile yurt içinden erişim yapmaktadır. Bulut sunucu sahibi müşterilerimiz bu sayede yurt içinden en hızlı internet erişime sahip olur. Okumaya devam et Bulut sunucu Turhost ile Türkiye’de!

Turhost Kurumsal Blog Yayında!

Kurumsal blogumuz 23 Ağustos 2010 tarihi itibariyle yayına başlamıştır. Blogumuz aracılığıyla en son kampanyalarımızdan, güncel haber ve duyurularımızdan anında haberdar olabilirsiniz.

Turhost Blog’un RSS akışına aşağıdaki bağlantı aracılığıyla abone olabilirsiniz:
http://blog.turhost.com/feed/

Ayrıca Turhost’u sosyal ağlarda takip etmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz:
Facebook, Friendfeed, Twitter