Neden Turhost?

Sunucuları Türkiye ‘de

Turhost, hizmetini Türk Telekom omurgasına direk bağlı olan network hatları üzerinden vermektedir. Türkiye ‘de kullanıcıların bir çoğu internet’e ADSL üzerinden bağlanmaktadır. Zaman zaman Telekom ‘un yurt dışı bağlantılarında sorunlar olmakta ve yurt dışından hosting hizmeti alan firmaların sayfalarının görüntülenmesinde sorunlar yaşanmaktadır.

Bunun yanında sunucularımızın Telekom ‘a direk bağlantısı olması ADSL üzerinden internete bağlanan kullanıcıların, sayfalarınızı diğerlerine oranla daha hılzı görüntülenmesini sağlamaktadır.


Resmi Firma

Turhost.com Aerotek Bilişim Taah. San. Tic. Ltd. Şti. nin bir markasıdır. Turhost’tan almış olduğunuz hizmetler faturalandırılmakta yani belgelendirilmektedir. 2004 yılından bu yana yapmış olduğumuz altyapı yatırımları, piyasada günübirlik olmadığımızın bir göstergesidir.

Finansal ve ticari bilgilerimiz, resmi sitelere bağlantılar için tıklayın.


Gerçek Sunucular ve Kurumsal Yazılımlar

Turhost dünyada isim yapmış olan hosting firmalarının kullanmış olduğu server çözümlerini servislerinde kullanmaktadır. Serverlarımız arasında kesinlikle desktop (masaüstü) bilgisayar bulunmamaktadır. Tüm sunucularımız hosting hizmeti vermeye yönelik olarak dizayn edilmiş ekipmanlardan oluşmaktadır. Buda müşterilerimize kesintisiz ve yüksek uptime oranlı hizmet vermemizi sağlamaktadır.

Kullanmakta olduğumuz altyapının detayları.


Ticket Sistemi

Turhost sistemlerinde oluşabilecek sorunlarını gidermek için müşteri ile arasında irtibatı sağlayacak ticket (sorun giderme) sistemi kullanmaktadır. Bu sistem sayesinde müşterilerimizin sorunları ortak bir havuzda toplanmakta ve soruya uygun olarak yetkili arkadaşlarımız tarafından cevaplandırılmaktadır.

Bugüne kadar iletilen sorunların;

* %30 u ilk 10 dk içinde
* %60 ı ilk 1 saat içinde
* %99 u ilk 12 saat içinde çözüme kavuşturulmuştur.

Ticket ve bilgi sistemimizi incelemek için tıklayın.


Para iadesi

15 gün içerisinde sistemimizden memnun kalmazsanız hosting ücretinizi iade ediyoruz. Bizimle çalışmayı tercih etmiş olan müşterilerimizin örnek listesini görmek için tıklayın.

Bir Cevap Yazın