1 Dakikada WordPress Web Sitesi Nasıl Kurulur? (Video Anlatım)

1 Dakikada WordPress Web Sitesi Nasıl Kurulur? (Video Anlatım)

Blog açmak istiyor ancak yeterli teknik bilgiye sahip olmadığınızı mı düşünüyorsunuz? Turhost Hosting paketlerinde bulunan “Otomatik WordPress Kurulumu” özelliği ile bloğunuzu hiç bir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan kolaylıkla kurabilirsiniz.

Blog sahibi olmak için yapmanız gerekenler; bloğunuzun adresini oluşturacak olan alan adını (domain) bulmak, tescil ettirmek ve içeriğiniz depolanacağı alan ve bloğunuzun kesintisiz erişimi için hosting satın almaktır.

Tavsiye edilen Hosting : WordPress Hosting 

Domain ve hosting basamakları tamamlanınca, Turhost müşteri paneline giriş yaparak “Yönetim > cPanel’e Bağlan > WordPress > Kur” adımlarını takip ederek 1 dakikada web sitenizi kurabilirsiniz.

Kurulum işlemleri sırasında, sitenizin başlığı, sloganı ve yönetim paneli erişim bilgilerini oluşturmanız yeterlidir.

WordPress kurulum adımları tamamlandıktan sonra yönetim panelinize giriş yaparak, içeriğinize en uygun temayı seçebilir, yazılarınızı paylaşmaya hemen başlayabilirsiniz.

Bloğunuza farklı özellikler eklemek, ziyaretçilerinizin sitenizde daha uzun süre vakit geçirmesini sağlamak için “Blog nasıl açılır?” adlı yazımızı okumanızı öneririz.

Otomatik WordPress Kurulumu Nasıl Yapılır?

 

Blog açmak ya da işini internete taşımak isteyenler için optimize edilmiş web hosting paketlerimize göz atabilir, detaylı bilgi için destek birimimizle görüşebilirsiniz.

1 comment
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir