1 Dakikada WordPress Web Sitesi Nasıl Kurulur? (Video Anlatım)

Blog sitesi açmak istiyor ancak yeterli teknik bilgiye sahip olmadığınızı mı düşünüyorsunuz? Turhost Hosting paketlerinde bulunan “Otomatik WordPress Kurulumu” özelliği ile blogunuzu hiçbir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan kolayca kurabilirsiniz. Yapmanız gereken blog siteniz için en ideal alan adını (domain) kaydetmek ve hosting satın almak.

Tavsiye edilen Hosting : WordPress Hosting 

Bu işlemlerin ardından, Turhost müşteri paneline giriş yaparak “Yönetim > cPanel’e Bağlan > WordPress > Kur” adımlarını takip ederek web sitenizi yalnızca 1 dakikada kurabilirsiniz. Kurulum işlemleri sırasında, sitenizin başlığı, sloganı ve yönetim paneli erişim bilgilerini oluşturmanız yeterli. WordPress kurulum adımları tamamlandıktan sonra yönetim panelinize giriş yaparak, içeriğinize en uygun temayı seçebilir, yazılarınızı hemen paylaşabilirsiniz.

Blog sitenize farklı özellikler eklemek, ziyaretçilerinizin sitenizde daha uzun süre vakit geçirmesini sağlamak için “Blog nasıl açılır?” başlıklı makalemize göz atabilirsiniz.

Otomatik WordPress Kurulumu Nasıl Yapılır?

Siz de blog sitesi açmak ya da işinizi internete taşımak istiyorsanız, ihtiyaçlarınız için özel olarak optimize edilmiş web hosting paketlerimize göz atın!

1 comment
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Devamı
WordPress Site Hızlandırma Teknikleri
Günümüzde site hızı, arama sonuçlarında iyi bir performans göstermek ve kullanıcıların sayfalarımızda rahatça gezinmesini sağlamak için oldukça önemli…