4 Adımda Bulut Sunucu Sahibi Olun

Bulut sunucu, kullanmakta olduğu özel donanımlar ve yazılımlar nedeniyle yüksek performanslı, ölçeklendirilebilen ve % 100 yedekli çalışan sanal sunucu (cloud server) hizmetidir.

Aşırı sistem yüklenmesi ve donanım arızası gibi fiziksel sunucularda karşılaşılabilen sorunlar, bulut sunucu için söz konusu değildir.

4 Adımda Bulut Sunucu Satın Almak!

1- Turhost.com’dan üst menü > Sunucu > Bulut Sunucu şeklinde ilerleyin.

2- Bulut sunucu paketlerimizden, işletmeniz için uygun olanı seçip “Satın Al” butonuna tıklayınız.

3- Açılan sayfadan, işletim sistemi, kontrol paneli, veri tabanı, LiteSpeed gibi uygulamalar ve yedekleme seçeneklerinizi belirleyin. Sunucunu adını ( sahip olduğunuz bir domaini içerecek şekilde srv.siteadi.com) yazınız ve taksit seçeneklerini belirtiniz. Sipariş Oluştur butonuna tıklayınız.

4- Siparişinizi tamamlamak için kullanım ve bildirim sözleşmesini kabul ettikten sonra “Siparişi Tamamla” butonuna basınız.

Bulut Sunucu satın alma konusunda detaylı bilgi almak ve sipariş oluşturmak için destek birimimizle görüşebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Devamı
Sunucu Lokasyonunun Site Hızına Etkisi
Ziyaretçiler adres çubuğuna web sitenizin adresini yazdığında, sitenizin içeriğinin depolandığı sunucunuya bir istek gönderilir ve sunucu sitenizin verilerini…
Devamı
SSD Sunucuların Farkı Nedir?
Kişisel bilgisayarlar ve mobil cihazlar gibi bilişim teknolojisi araçları, ana kart, işlemci, Ram ve harddisk’den oluşan donanımlara sahiptir.…