COMODO EV SSL Sertifikası %57 İndirim Fırsatı!

COMODO EV SSL Sertifikası %57 İndirim Fırsatı!

COMODO EV SSL’de %57 İndirim Fırsatı! Son Gün 31 Aralık 2017

Ücretsiz Kurulum ve En Uygun Fiyat Avantajı

Yeşil adres çubuğu ve güçlü şifreleme özelliğine sahip COMODO EV SSL Sertifikasına,

%57 indirim ile 140$ yerine 59,90$’dan sahip olabilirsiniz.

Üstelik, tüm SSL kurulum işlemleri, profesyonel destek ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Comodo EV SSL Sertifikamızı Hemen İnceleyin!

COMODO EV SSL Sertifikası Özellikleri Nelerdir?

  • Yeşil Adres Çubuğu

EV SSL ile alan adınız ve firma adınızın tarayıcı çubuğunda, yeşil renkte “Güvenli” olarak belirtilir. Bu özellik ile sitenizin prestiji yükseltebilir ve sitenize gelen ziyaretçilere güven vererek geri dönüşümlerinizi arttırabilirsiniz.

  • 128/256 Bit Şifreleme

COMODO EV SSL Sertifikası 128/256 bit şifreleme özelliğine sahiptir. Online ödeme sistemlerine sahip e-ticaret sitelerinde kullanıcı bilgilerinin şifreleyerek, kişisel verilerin korur ve phishing(kimlik avı) saldırılarının önüne geçmektedir.

  • Mobil Uyumlu

Web sitelerine gelen trafiğin büyük bir kısmı artık mobil cihazlardan gelmektedir. COMODO EV SSL, tüm mobil tarayıcılar ile %100 uyumlu olarak çalışarak, yüksek koruma sağlar.

  • SEO Optimize

Google’ın yapmış olduğu algoritma güncellemesinin ardından, artık SSL sertifikası olmayan web siteleri “Güvenli Değil” olarak işaretlenmektedir. EV SSL Sertifikası ile web sitenizin arama motorları tarafından “Güvenli” olarak işaretlenmesini ve organik arama sonuçlarında yükselmesini sağlayabilirsiniz.

  • Ücretsiz SSL Kurulumu

Web sitenize Comodo EV SSL sertifikası yüklemek istediğinizde, sizleri hiç bir teknik detayla uğraştırmadan, tüm kurulum işlemleri profesyonel destek ekibimiz tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.

EV SSL İçin Hangi Belgeler Gerekir?
1. İmza yetkilisi tarafından doldurulan EV Subscriber Form ve EV Request form.
2. Faaliyet Belgesi veya Sicil Gazetesi
3. Vergi Levhası
4. EV SSL başvurusunda bağlı bulunan ticaret odası kaydı incelenirken,şahıs firmalarında ise bağlı bulunulan Esnaf ve Sanatkarlar Odası kaydı sorgulanarak güncelliği kontrol edilmektedir.
SSL Sertifikası Nedir?
SSL sertifikaları ağ üzerinden iletilen hassas kullanıcı bilgilerini (kullanıcı adı, parola, kredi kartı, banka bilgileri, şahsi bilgiler) özel bir algoritmayla şifreleyerek güvenli bir şekilde iletilmesini sağlar. Özel bilgiler ileten web siteleri veya ödeme kabul eden e-ticaret siteleri için SSL sertifikası kullanımı web sitelerinin güvenliğini ve ziyaretçi gözündeki güvenilirliğini büyük oranda arttırmaktadır.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.