6 Adımda Fiziksel (Dedicated) Server Satın Alma

Fiziksel (Dedicated) Server, tek bir kullanıcıya veya şirkete özel olarak ayrılan, paylaşımsız fiziksel web sunucularıdır. Dedicated Server kaynakları diğer kullanıcılar ile paylaştırılmaz ve tüm kaynaklar %100 dedike olarak kullanıcılara tahsis edilir. Yüksek performanslı kiralık sunucu satın almak isteyen kul

Dedicated  Server satın alma

lanıcılar için en ideal web server hizmetlerinden biridir. Size özel donanım ve kaynaklara sahip fiziksel sunucular ile tüm projelerinizi tek bir sunucuda toplayabilir ya da yüksek kaynak gerektiren büyük projelerinizi sorunsuzca yönetebilirsiniz.

Fiziksel sunucular sahip oldukları donanımlara göre fiyatlandırılmaktadır. Dedicated  Server satın alma işlemlerinden önce, projeniz için en iyi fiyat/performansı sağlıyor olmasına dikkat etmelisiniz. Dedicated Server seçimi konusunda en doğru kararı vermek için Turhost Sunucu Ekibi ile iletişime geçebilir, ihtiyaçlarınıza en uygun sunucu hizmeti konusunda ücretsiz destek alabilirsiniz.

6 Adımda Dedicated Server Satın Alma İşlemleri

1- Turhost.com Dedicated Server sayfasına giriş yapmak için “Sunucu > Dedicated Server” sekmesine tıklayınız.

2- Dedicated Server hizmetlerinden, projenize en uygun olanı tercih ettikten sonra “Satın Al” butonuna tıklayınız.

3- Ödeme döngüsünde 1-3-6 ay ve 1 yıllık ödeme seçeneklerinden birini seçip, server satın alma adımlarına devam ediniz.

4- Aynı sayfada bulunan “Sunucu Seçenekleri” bölümünü eksiksiz bir şekilde doldurunuz.

  • Sunucu Adı: Sunucu adınızı var olan bir domaininiz ile belirleyiniz. ( srv.siteadi.com )
  • NS1 Ön eki #1: Domain sağlayıcınız tarafından alacağınız özel name server’inizi yazınız.( ns1.siteadi.com)
  • NS2 ÖN Eki #2: Name Server 1 ile Name Server 2 sıralı bir biçimde verilmektedir. NS adresinizin 2. Ekini yazınız. ( ns2.siteadi.com )
  • Sunucu Şifresi: Şifrenizi belirlerken özel karakter kullanarak, güçlü bir şifre seçimi yapınız.
  • Fiziksel Sunucularda istediğiniz işletim sistemini seçebilir, kontrol panelinizi belirleyebilir ve istediğiniz ek seçenekleri seçebilirsiniz. Ek seçeneklerinizi seçtikten sonra “Siparişe Devam Et” diyerek bir sonraki adıma geçebilirsiniz.

5- Siparişinizi tamamlamak için kullanım ve bildirim sözleşmesini kabul ettikten sonra “Siparişi Tamamla” butonuna basınız. (indirim kuponunuz mevcut ise sol alt taraftan kuponunuzu yazıp kullan butonuna bastığınızda kupon aktif olacaktır.)

6- Siparişi tamamladıktan sonra faturanız oluşacaktır. Ödeme yaptıktan sonra sunucunuz en kısa sürede hazırlanıp, tarafınıza teslim edilecektir.

Not : “Farklı bir server konfigürasyonuna ihtiyacınız var ise, telefon numaranızı bize iletin Sunucu Satış ekibimiz sizi en kısa sürede arasın.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlarda İlginizi Çekebilir