En İyi Kurumsal WordPress Temaları

İşletmenizin ürün ve hizmetlerinin en iyi şekilde gösterildiği profesyonel bir web sitesi için doğru temayı seçmek, sitenizin performansını ve trafiğini etkileyebilen en önemli unsurlardan.

Eğer WordPress kurumsal tema arayışında olanlardansanız; markanıza güç katacak bir web sitesine sahip olmanın, eskiden olduğu kadar maliyetli ve zor olmadığını bilmelisiniz.

Kurumunuza işlevsel ve göz alıcı tasarımlara sahip, tanıtım ve pazarlama odaklı bir web sitesi kazandırmanızı amaçlayan en iyi kurumsal WordPress temaları hakkındaki önerilerimiz, işletmenizi bambaşka bir boyuta taşıyabilir.

Ayrıca online satış için en iyi WordPress E-ticaret temaları hakkındaki yazımıza göz atarak tema seçeneklerinizi genişletebilirsiniz.

X – WordPress Kurumsal Tema

Wordpress X Kurumsal teması
Pingdom Hız Skoru: 74/100 Yüklenme Süresi: 3.71 s
Google PageSpeed Insights Skoru: 72 (masaüstü), 39 (mobil)
Gtmetrix Performans Skoru: Page Speed C %74 Yslow D % 68

***Ölçümler X-Agency demosu üzerinden hesaplanmıştır.

X teması; satışa sunulduğu ilk 6 ayda, 1 milyon dolardan fazla kazanarak en hızlı satılan WordPress teması ünvanına sahip oldu.

Eşsiz tasarımları, saymakla bitmeyen özellikleri ve sunduğu seçeneklerin çeşitliliği nedeniyle X teması ile hazırlanmış iki ayrı web sitesini birbirine benzetmeniz oldukça zor!

X ile; teknoloji firmaları, eğitim kurumları, restoranlar, spa, fitness, düğün blogları, dernekler gibi çok farklı konuya ve kuruma ait web sitesi tasarımı yapmak mümkün.

X’in Cornerstone adı verilen sayfa oluşturucusu, bir kez deneyenin artık başka bir sayfa oluşturucu kullanmak istemeyeceği kadar güzel.

Ayrıca WooCommerce uyumu da bulunan X teması, online satış için tasarlanmış dörtten fazla dizayn içeriyor. Bu özellik, X temasını, en iyi kurumsal tema kategorisinin en sevilen tasarımlardan biri yapıyor.

TOTAL – WordPress Kurumsal Tema

Total WordPress kurumsal teması
Pingdom Hız Skoru: 79/100 Yüklenme Süresi: 2.50 s
Google PageSpeed Insights Skoru: 97 (masaüstü), 78 (mobil)
Gtmetrix Performans Skoru: Page Speed D %60 Yslow B % 88

***Ölçümler Total-Modern Agency demosu üzerinden hesaplanmıştır.

Wordpress kurumsal tema demo

Bir web sayfası oluşturmak için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm detayları adı gibi komple içinde barındıran “Total”, kısa sürede sade ve seçkin bir görünüm elde edebileceğiniz 36 binden fazla kullanıcısı olan, SEO dostu bir kurumsal WordPress teması. 

Hızlı açılan WordPress siteleri için WordPress hosting’i deneyin!

40’dan fazla demoya ve farklı şablonlar oluşturmanızı sağlayan 100’den fazla ögeye  sahip Total ile harikalar yaratmanız için web tasarımcısı olmanıza gerek yok.

Sürükle-bırak site oluşturucu, her tür ekrana uyumlu oluşu, anında görüntüleyebileceğiniz özelleştirmelere imkan vermesi, slider seçenekleri ve sınırsız renk skalası sunan Total’in ayrıca WooCommerce uyumu da mevcut. 

CONSULTING – WordPress Kurumsal Tema

Consulting wordpress kurumsal tema
Wordpress kurumsal tema
Pingdom Hız Skoru: 72/100 Yüklenme Süresi: 4.83 s
Google PageSpeed Insights Skoru: 65 (masaüstü), 15 (mobil)
Gtmetrix Performans Skoru: Page Speed C %75 Yslow D % 68

***Ölçümler Consulting-Los Angeles demosu üzerinden hesaplanmıştır.

Consulting; 40 adet demo, 50 farklı şablon, 120’den fazla kısa kod ve yapılandırma seçeneği, farklı başlık kalıpları Woocommerce uyumu ve bir kurumun tüm bayilerini gösterebileceği Google Haritalar desteği gibi özellikleriyle göz dolduruyor. 

Consulting; global ölçekte hizmet veren büyük kurumlardan küçük yerel işletmelere, danışmanlık firmalarından freelance çalışanlara kadar iş dünyasında yer almak isteyenler için profesyonel tasarımlar sunan en fonksiyonel kurumsal temalar arasında yer alıyor.

Yüksek çözünürlüklü retina-ready görüntü kalitesi ve her tür ekrana uyum gibi çok sayıda popüler özellik içeren Consulting’in kullanıcıları için bir de küçük sürprizi var: Düzenlenebilir bir Photoshop dosyası ile kendi firmanıza özel kartvizit, zarf ve antentli kağıt hazırlayabileceğiniz bir kuramsal kimlik kiti! 

THE GEM – WordPress Kurumsal Tema

The Gem Wp kurumsal tema
Pingdom Hız Skoru: 69/100 Yüklenme Süresi: 1.50 s
Google PageSpeed Insights Skoru: 77 (masaüstü), 31 (mobil)
Gtmetrix Performans Skoru: Page Speed A %90 Yslow C % 76

***Ölçümler The Gem-Digital Agency demosu üzerinden hesaplanmıştır.

400’den fazla demoya, 80’den fazla şablona sahip The Gem, büyüleyici atmosferler yaratan, modern ve lüks tasarımlara imza atan ödüllü bir WordPress teması. 

Sayfa yüklenme hızında iddialı olan The Gem ile; farklı ölçekteki işletmeler, online satış yapan firmalar, tasarımcılar, mimarlar, fotoğrafçılar, serbest çalışanlar ve bloglara özel çok şık web sitesi tasarımları dakikalar içinde zahmetsizce hazırlanabilir. 

En iyi kurumsal WordPress temaları arasında yer alan The Gem, dünyaya açılmak isteyen işletmeler için web sitenizi istediğiniz dile çevirmenizi sağlayan WPML ve Arapça gibi sağdan sola doğru okunan diller için RTL desteğine de sahip. 

RT-Theme 20 – WordPress Kurumsal Tema

Wp Medic Kurumsal tema
Pingdom Hız Skoru: 88/100 Yüklenme Süresi: 690 ms
Google PageSpeed Insights Skoru: 97 (masaüstü), 67 (mobil)
Gtmetrix Performans Skoru: Page Speed A %90 Yslow B % 86

***Ölçümler RT-Theme 20 -Home Page # 1 demosu üzerinden hesaplanmıştır.

RT-Theme 20; özellikle klinikler, hastaneler, doktorlar, veterinerler, laboratuvarlar, ilaç firmaları, eczaneler ve tıbbi malzeme satan sağlık odaklı firmalar için tasarlanan hızlı kurumsal WordPress temalarından.

Buna rağmen RT-Theme 20; farklı çalışma alanındaki kurumlar ile ürün kataloğu ya da portfolyo amaçlı web sitelerine de hitap eden seçeneklere sahip. 

SEO dostu RT-Theme 20’nin WooCommerce eklentisi ile online mağaza oluşturabilir, sunduğu 42 hazır kısa kod ile fiyat tabloları ve etkileyici sliderlar kullanabilirsiniz.

Ayrıca bu temada birden fazla konumu işaretleyebileceğiniz Google Haritalar desteği de bulunmaktadır. Her tür ekran için uyumlu, retina ready görüntü kalitesine sahip olan RT-Theme 20, web sitenizi istediğiniz dile çevirmenize de olanak sağlayan çok işlevli kurumsal temalar arasında yerini sağlamlaştırıyor.

Navy Kurumsal Tema
Pingdom Hız Skoru: 74/100 Yüklenme Süresi: 1.01 s
Google PageSpeed Insights Skoru: 73 (masaüstü), 42 (mobil)
Gtmetrix Performans Skoru: Page Speed C %72 Yslow D % 63

***Ölçümler Navy -Business (Main Demo) üzerinden hesaplanmıştır.

Navy; 80’den fazla ögeyle şablon oluşturmanıza olanak tanıyan girişimciler ve modern şirketler için tasarlanmış bir kurumsal WordPress teması.

Tek tıklama ile kullanıma hazır 12 adet ana sayfaya ve sayfa kaydıkça transparanlaşan, görünmez olan ya da küçülen 8 farklı başlık stiline sahip.

Sürükle-bırak mega menü ve footer oluşturucu, 600’den fazla Google fontu, çok dilli siteler oluşturmak için WPML uyumu, online satış için WooCommerce uyumu, yüksek çözünürlüklü retina-ready görüntü kalitesi gibi özellikler içeren bu tema; ayrıca 3 farklı sayfa yerleşimi ve çok sayıda iç sayfa şablonu sunmakta.

UNICON PRO – WordPress Kurumsal Tema

Unicon Pro Kurumsal Tema
Pingdom Hız Skoru: 77/100 Yüklenme Süresi: 3.37 s
Google PageSpeed Insights Skoru: 83 (masaüstü), 81 (mobil)
Gtmetrix Performans Skoru: Page Speed B %89 Yslow C % 70

***Ölçümler Unicon Pro – Unicon Lite demosu üzerinden hesaplanmıştır.

Profesyonel görünümlü modern web sitesi tasarımları sunan Unicon Pro; 2019 yılının en iyi kurumsal WordPress teması ödülüne sahip. 

Şirketler, kişisel bloglar, portfolyo ve katalog amaçlı web siteleri için kullanabileceğiniz Unicon Pro; her ekran çözünürlüğüne uyan yüksek görüntü kalitesine sahip bir tema.

Aynı zamanda WoCommerce ile de uyumlu olduğundan, Unicon Pro ile ürünlerinizin ve hizmetlerinizin yer aldığı dikkat çekici online satış siteleri tasarlamanız mümkün.

Unicon Demo

THEFOX – WordPress Kurumsal Tema

The Fox Kurumsal Tema
Pingdom Hız Skoru: 82/100 Yüklenme Süresi: 4.12 s
Google PageSpeed Insights Skoru: 53 (masaüstü), 14 (mobil)
Gtmetrix Performans Skoru: Page Speed C %74 Yslow D % 67

***Ölçümler The Fox – Business demosu üzerinden hesaplanmıştır.

Kapsamlı yönetici paneli ile her tür detayı özelleştirebileceğiniz TheFox’un kullanıma hazır 30’dan fazla demosu bulunmakta.

Kurumsal temalar arasında iddialı olsa da her tür web sitesi için kullanılacak kadar işlevsel bir tema olan TheFox, aralarında arka plana video yerleştirmenizi de mümkün kılan çok sayıda sevilen özelliğe sahip.

Kullanıcı dostu TheFox, daha fazlasını isteyenler için içeriğindeki Visual Composer eklentisi ile kullanıcılara kendi tasarımlarını oluşturabilme olanağı da sunuyor.

POFO – WordPress Kurumsal Tema

Pofo Kurumsal Teması
Pingdom Hız Skoru: 82/100 Yüklenme Süresi: 8.84 s
Google PageSpeed Insights Skoru: 35 (masaüstü), 8 (mobil)
Gtmetrix Performans Skoru: Page Speed F %47 Yslow C % 73

***Ölçümler Pofo – Innovation Agency demosu üzerinden hesaplanmıştır.

Sitenizi gören ziyaretçilerin markanıza güven duymasını amaçlayan Pofo ile parallaks efektli, şık animasyonlarla dolu etkileyici kurumsal web siteleri oluşturabilirsiniz.

Pofo; 25’den fazla demo ve SEO stratejileri gibi birbirinden cazip özelliler içeriyor.

Pofo’nun ayrıca WooCommerce uyumu da bulunuyor ve online satış için minimalist tasarımlar sunduğu şablonları da mevcut. 

DIGITAL PRO – WordPress Kurumsal Tema

Digital Pro WordPress Kurumsal Teması
Pingdom Hız Skoru: 66/100 Yüklenme Süresi: 4.35 s
Google PageSpeed Insights Skoru: 53 (masaüstü), 16 (mobil)
Gtmetrix Performans Skoru: Page Speed E %58 Yslow D % 65

***Ölçümler Digital Pro -demo-full üzerinden hesaplanmıştır.

En iyi kurumsal WordPress temaları listelerine girebilen ve özellikle dijital ürünler satan firmalar için geliştirilen Digital Pro; WooCommerce uyumlu, modern ve sade bir tema.

Digital Pro; SEO dostu, her tür ekrana uyumlu ve kullanıcı dostu bir WordPress teması.

Tasarımlarında boş alanlar barındıran büyük görsellerle Digital Pro; içeriğe odaklanmayı sağlayarak ilgi çekmeyi başarıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.