Hosted Exchange Mail

Hosted Exchange Mail

Microsoft Exchange 2013 hizmetlerimiz ile kurumsal boyutlarda E-mail, Takvim, Görevler ve Ortak Adres Defteri çözümlerine ayda 1 $’dan başlayan maliyetlerle sahip olabilirsiniz.

Daha Az Spam Mail

Tüm e-posta hesapları gelişmiş spam koruması altındadır. Bu koruma e-postalarınıza %99.8 oranında filtreleme sağlar.

Düşük Maliyet

Exchange 2013, yüksek maliyetleri nedeniyle birçok küçük ve orta boy işletmenin faydalanamadığı kaliteli Mail hizmetleri ihtiyacını karşılamaktadır. Oldukça düşük “toplam satın alma maliyetleri” ile dünyanın neresinde olursanız olun, ofisleriniz farklı yerlerde bulunuyor olsa da kaliteli Exchange 2013 hizmetlerine Exchange sunucusu adeta ofisinizdeymiş gibi sahip olabilirsiniz.

Exchange Hesabınıza Her Yerden Erişin

Basit mail hosting hizmetlerinde e-postalarınız sunucu tarafında kalmaz ve Outlook Express gibi e-posta programınız ile direk kendi bilgisayarınıza indirilir. Turhost.com Exchange hesabında ise e-postalarınız, ajanda, not defteri, adres defteri ve görevler gibi diğer özellikler de sunucu üzerinde saklanır.

Outlook 2013 de sadece e-postalarınızın bir kopyası oluşturulur. Bu şekilde e-postalarınız korunarak Activesync, Outlook 2013 ve Outlook Web Access desteği bulunan akıllı telefonlardan, tabletlerden ve bilgisayarlardan tüm e-posta ve verilerinize ulaşabilirsiniz.

Exchange 2013 kullanımının avantajları:

– Mail kotanızı 10 GB’a kadar arttırabilirsiniz
– %99.8 Spam Filtreleme
– %99.8 Virüs Filtreleme
– 50 MB E-posta Eki Gönderebilirsiniz
– Çok Daha Güvenli E-posta Alışverişi
– E-postalarınız günlük otomatik olarak yedeklenebilir
– İnternet Erişimi Bulunan Heryerden Erişim Sağlayabilirsiniz (OWA)
– Mobil Kullanım Desteği Bulunmaktadır
– Kolay Şekilde Senktronize Edilebilir
– Esnektir, Kullandığınız Kadar Ödersiniz
– Versiyon Ücretsiz Olarak Güncellenir
– Kurulum ve geçiş desteği
– Kolay yönetim ekranı
– Yurtiçi ve yurtdışı mx kayıtları kullanılabilir
– Outlook 2013 ile tam uyumludur

Exchange mail hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi için Hosted Exchange  sayfamızı ziyaret edinebilirsiniz. Görüş, öneri ve diğer sorularınız için (0212) 227 74 74 no’lu telefondan bizi arayabilir, satis@turhost.com adresimize mail gönderebilirsiniz.

Hosting tercihinizde son kararı vermeden önce 0 212 227 74 74 nolu telefondan ya da sitemizdeki Canlı Destek butonları aracılığıyla uzman ekibimizle görüşerek emin olmadığınız konuları netleştirebilirsiniz.