Web Hosting Paketlerinde 4 ila 6 Kata Kadar Yüksek CPU

Web Hosting Paketlerinde 4 ila 6 Kata Kadar Yüksek CPU

Web Hosting Paketlerinde Size Küçük Bir Hediyemiz Var

Turhost web hosting paketleri 13 yıldır Türkiye pazarında hızlı ve güvenilir paketler olarak tanınıyor, biliniyor. Bu servis kalitesinin ve performans tabiki bir tesadüf değil hosting hizmetlerimizin arkasında güçlü bir ekip, sonsuz bir döngüye sahip yenilik ve inovasyon tutkusu, yedekli bir kurumsal donanım ve yazılım altyapısı yatıyor. Müşterilerimiz daima aldığı hizmetin dünya standartlarında ve yeni teknolojilere sahip bir hizmet olduğunu bilir. Uzun zamandır 2017 model hosting paketlerimiz ile alakalı çalışıyorduk. Bu çalışmalarımız meyvesini verdi ve sizlere 2017 model Turhost Hosting Paketlerimizi sunmaktan büyük bir heyecan ve mutluluk duyuyoruz. Bugün birinci büyük yeniliğimizi sizlere sunuyoruz.

Mevcut Turhost Web Hosting paketleri çok hızlı web hosting paketleri olarak bilinmekte. Şimdi bu özelliğimizi 2017 altyapımızla daha da pekiştireceğiz. Tüm hosting paketlerinde anlık cpu limitlerinde paket tipine göre 2 ila 4 katı artış gerçekleştiriyoruz. CPU artışı demek web sitelerinizin daha da hızlı açılması ve tepki sürelerinin daha kısa olması demek. Hızlı web siteleri de arama motorlarında daha yüksek sıralarda yer almak ve sitenizin daha çok takipçi ve müşteriye sahip olması demek 🙂

Bu arada unutmadan söyleyelim, her işlemci (CPU) birbiriyle aynı değildir. Turhost’un tanımladığı CPU’ların daima en yüksek performansı vermek üzere yapılandırıldığını ve yazılım tarafında en yüksek optimizasyona sahip olduğunu bilmenizi isteriz.

CPU limitlerimizi Bireysel Hosting Paketlerimizde 1 Core, Bireysel Limitsiz ve Kurumsal Hosting Paketlerimizde ise 2 Core seviyesine çıkartıyoruz. Bu işlem ile anlık yüksek CPU ihtiyacı olan sitelerinizin ilk hazırlanma / yüklenme hızı 4 ila 6 kat arası artacak, bekleme süresi kısalacaktır. Tüm müşterilerimizin yüksek kaliteli hizmet alması bizim için çok önemli, bu çerçevede CPU yükseltme işlemi ile ilgili dikkat ettiğimiz bazı özel noktaları sizlerle paylaşmak istiyoruz.

  • Yüksek kaynaklara ihtiyaç duyan işlemlerin 15 saniyeden uzun sürmesi halinde
  • Aynı sunucuyu paylaşan diğer sitelerin açılmasına engel olan işlemler gerçekleştirildiğinde
  • Web sitesi saldırı aldığında
  • Sitede hatalı veya sunucu verimliliğini olumsuz yönde etkileyen kodlar tespit edildiğinde

söz konusu sitenin CPU limitleri kontrollü olarak düşürülecektir. Mevcut koşullarda bu tür sorunlarla çok fazla karşılaşılmamakla birlikte, bu eylem tüm müşterilerimize aynı kalitede, yüksek standartlarda sağlıklı hizmet sağlayabilmek adına aldığımız bir önlemdir. Kalıcı olarak CPU ihtiyacı olan kullanıcılarımız ise ek veya atanmış CPU hizmeti alabilir veya Bulut Sunucu, Dedike Sunucu paketlerimize ücretsiz sunucu yapılandırma ve sunucu taşıma imkanları dahilinde geçiş yapabilirler.

Tüm müşterilerimizi ilgilendirecek olan anlık CPU limitlerindeki artış düzenlemelerine 24 Mart 2017 Cuma günü itibariyle başlayacağız.

Çok yakın bir zamanda diğer ücretsiz yeniliklerimizi de sunmaya devam edeceğiz. Bizimle kalmaya devam edin 🙂

1 comment
  1. CPU artışı kulkandığım bireysel limitsiz paketinde yayınladığım sitemin sayfa yüklenme hızında hissedilir artış sağladı. Page Speed Insight testinde 1 sn üzeri olan sunucu cevap süresi 0.2-0.3 saniyeye düştü. Google ın hıza verdiği değer düşünüldüğünde oldukça faydalı oldu. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.