.ist ve .istanbul Domain Kampanyası

.ist ve .istanbul Domain Kampanyası

.ist ve .istanbul Domain Kampanyası

Web sitenize İstanbul markası ile değer katın!

Yüzyıllar boyunca bir çok medeniyete ev sahipliği yapan İstanbul, şimdi de web projelerinize kucak açıyor!

İstanbul markası ile web projelerine değer katmayı amaçlayan .ist ve .istanbul uzantılı domain’lerde büyük indirim kampanyamız başlamıştır. 2015 yılında Medya A.Ş. tarafından kullanıma sunulan .İst ve .İstanbul domain’leri yaklaşık 22.000 kayıt rakamına ulaşmış ve her geçen gün büyümektedir. Dünyada kayıt edilen şehir uzantıları arasında 13. sırada olan İstanbul domain’leri, özellikle bölgesel işletmeler, şehir projeleri, seyahat blogları için en ideal domain kayıt fırsatları sunmaktadır.

Web projeniz için en iyi alternatifi oluşturabileceğiniz .ist ve .istanbul domain’leri 8,99$’dan şimdi kaydedebilirsiniz.

.ist ve .istanbul Domain Sorgula ve Kaydet

.ist ve .istanbul domain nedir?

2015 yılında Medya A.Ş tarafından satışa sunulan Türkiye’nin ilk şehir domain uzantısıdır. Dünyadaki şehir uzantıları arasında en yüksek kayıt rakamına ulaşan domain uzantılarından biridir.

Neden .ist ve .istanbul domain?

İstanbul, dünyada yüksek marka değerine sahip şehirlerden biridir. Coğrafi güzelliği, kültürel çeşitliliği, tarihi dokusu ve ekonomisi ile dünyanın önde gelen şehirlerinden biridir. Siz de web projelerinizde .ist ve .istanbul uzantısı kullanarak, bu marka değerini web projelerinize yansıtabilirsiniz.

.ist ve .istanbul domain’ler hangi projeler için uygundur?

Kurumsal ya da kişisel web projelerinizde .ist ve .istanbul uzantılı domainleri tercih edebilirsiniz. Özellikle yerel işletmeler ve KOBİ’ler için en uygun domain uzantılarından biridir. Hizmet alanı yalnızca İstanbul olan, istanbul’un tarihini, kültürünü, mimarisini, doğasını, turizm merkezlerini ya da ekonomisini konu alan web projeleri için en uygun alanadlarını sunmaktadır.

.ist ve .istanbul domain nasıl kaydedilir?

.ist ve .istanbul kaydetmek için herhangi bir belge gerekmez. Domain sorgulama alanına kaydetmek istediğiniz .ist ve .istanbul domain’i yazarak müsaitlik durumuna göre kayıt edebilirsiniz. Domain’inizi kaydettikten sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

.ist ve .istanbul domain kampanyası katılım koşulları

  • Kampanya yalnızca yeni alımlarda geçerlidir.
  • 1 yıllık alımlar için geçerlidir.
  • Domain yenileme ve transferlerde geçerli değildir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir