Kaliteli ve Ucuz Hosting Satın Almak Mümkün mü?

Kalite ve ucuz kelimeleri bir arada nadiren kullanılır. Çünkü kalite çoğunlukla yüksek maliyetlerle ulaşılan bir sonuçtur ve pahalıdır. Tabii bu durum Turhost için geçerli değil. Biz yüksek kalite standartlarını sizlere en iyi fiyatlarla sunabiliyoruz. Sahip olduğumuz deneyim ve takip etmekte olduğumuz toplam kalite standartları sayesinde maliyetlerimizi optimize edebiliyor ve size kaliteleri ile kıyaslandığında oldukça yüksek avantajların söz konusu olduğu fiyatları sunuyoruz. İddia ediyoruz; bu kalite bu fiyata başka yerde yok.

Kaliteli Hosting Nasıl Olmalıdır?

Hosting paketleri, web sitenizin yazılımının barındırıldığı, sürekli açık bir internet yayıncısıdır. Barındırma olarak Türkçe’ye çevrilen bu hizmet, farklı şekillerde kullanıcılar tarafından satın alınabilir. Paylaşımlı Linux hosting, belli bir büyüklüğe kadar sitelerin tercih edebildiği uygulamadır. Genellikle düşük hacimli siteler için verilir ve amatörler için uygun sistemdir. Sitenin hacmi ve ihtiyaçlar arttıkça, hosting sistemi de değişir. Daha kapsamlı ihtiyaçlar için sanal sunucular (VPS ve VDS) veya fiziksel sunucular (Dedicated Server) tercih edilebilir. Yeni nesil teknolojiler içerisinde en çok tercih edilen Cloud uygulamaları da kaliteli bir hostingin bileşenleri içerisinde sayılabilir. Sanallaştırma teknolojisinin ulaştığı Bulut Sunucu (Cloud Server) sistemleri, kalite ve ekonominin bir arada anılabildiği en net örnektir.

Bulut Teknolojisi ile Tanışın

Turhost; Cloud Sunucu teknolojisinin avantajlarını Kurumsal hosting hizmetlerinde de müşterilerine sunar. Kesintisiz ve hızlı hizmeti bu sayede barındırdığımız tüm sitelere efektif biçimde sunabiliriz. Üstelik bu teknolojinin sağladığı lisans ve donanım maliyeti avantajları sayesinde oldukça uygun fiyatları da ortaya koyabiliyoruz. Bunun yanında, sahip olduğumuz deneyim ve kullanmakta olduğumuz donanım seviyesi, operasyonel maliyetleri de ciddi şekilde azaltmakta ve sonuç olarak ciddi bir fiyat avantajını sizlere sağlayabilmekteyiz.

Kalite Hizmet, Uygun Fiyat

Yanlış bir algıdır ki, ucuz ürün ya da hizmet ekonomiktir bir algı hemen her toplumda söz konusudur. Oysa, hosting gibi pek çok site için hayati öneme sahip bir hizmetin anlık kesintileri dahi ciddi kayıplara neden olabilir. Bu noktada katlanacağınız maliyet sıfır olsa dahi, zararınız çok fazla olabilir. Bu durumda kalitesiz ve ucuz hosting sizin için hiç de ekonomik olmayacaktır. Bunun yerine Turhost tarafından sunulan maksimum kalite standartlarındaki barındırma hizmetlerinden faydalanarak, gerçek ekonomi ile tanışabilirsiniz. Sorunsuz, hızlı ve kolay erişilen bir web sitesi, ticari faaliyetlerinizin kesintisiz biçimde devam etmesi için ihtiyacınız olan tüm performansı ve kaliteyi Turhost tarafından sağlayabilirsiniz.

1 comment
  1. web sitemiz için Turhost ile çalışmaktayız. Herhangi bir problem yaşamamakla birlikte en ufacık dahi aklınıza takılan soruları anında cevaplıyorlar. Kendilerinden hizmet almaktan memnunum. teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Devamı
Web Hosting Nasıl Satın Alınır?
Bir web sitesi açmak istiyorsanız eğer, web sitesini oluşturmadan önce hosting satın almalı ve alan adı satın almanız…
Devamı
Litespeed Web Server Nedir?
Web sunucuları farklı yazılım altyapıları ile çalışırlar. Özellikle uygulamaları bulunan web sitelerinin efektif biçimde çalışabilmesi için, sistem kaynaklarını…