Kaliteli ve Ucuz Hosting Satın Almak Mümkün mü?

Kaliteli ve Ucuz Hosting Satın Almak Mümkün mü?

Kalite ve ucuz kelimeleri neredeyse zıt anlamlar ima ettiğinden bir arada nadiren kullanılır . Çünkü kalite genellikle yüksek maliyetlerle ulaşılan bir sonuçtur.

Ancak bu durum yüksek kalite standartlarında en iyi fiyatlarla sahip olabilen Turhost müşterileri için geçerli değildir.

Turhost, 15 yılı aşan deneyimi ve kalite odaklı hizmet anlayışını; en uygun fiyatlarla buluşturmayı hedefler.

Hosting, web sitenizin tüm verilerinin bir sunucuda depolanmasını ve kesintisiz internet bağlantısı sayesinde sitenizin yayınlanmasını sağlayan barındırma teknolojisidir.

Paylaşımlı Linux hosting, genellikle depolama ihtiyacı çok fazla olmayan siteler ve bloglar için uygundur. Sitenin hacmi ve ihtiyaçlar arttıkça, VPS ve VDS gibi sanal sunucular ya da fiziksel sunucu da denen Dedicated Server tercih edilebilir. Yeni nesil teknolojiler içerisinde çokça tercih edilen hosting türü bulut sunucular da kaliteli bir hosting’in bileşenleri içerisinde yer alır.

Turhost sanal sunucularında “Bulut” altyapısı kullanmakta, kalite ve ekonominin bir arada sunulmasını sağlamaktadır.

Ayrıca, Turhost’un; Kurumsal Hosting paketleri de kesintisiz çalışan yüksek performanslı web siteleri odağıyla; bulut sunucu teknolojisinin avantajlarını kapsamaktadır.

2 comments
  1. web sitemiz için Turhost ile çalışmaktayız. Herhangi bir problem yaşamamakla birlikte en ufacık dahi aklınıza takılan soruları anında cevaplıyorlar. Kendilerinden hizmet almaktan memnunum. teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.