Kurumsal Mail Hosting Nedir?

İş yerinizde kullandığınız mailler, ticari faaliyetleriniz için büyük öneme sahiptir. Tüm iş yazışmaları, projeleriniz, fiyat teklifleriniz, ihale bilgileri ya da siparişleriniz ile ilgili yazışmaları bu mail adresleri üzerinden yaparsınız. Mail hizmetiniz ile ilgili yaşanabilecek herhangi bir kesinti, maillerinizin spam’a düşmesi ya da kota problemleri işlerinizi büyük ölçüde aksatabilir hatta maddi zararlara neden olabilir.

Kurumsal Mail Hosting hizmeti ile maillerinizde oluşabilecek olası sıkıntıları önleyebilir, yüksek disk kapasitesi ile daha fazla mail’i arşivleyebilir ve antispam özelliği ile istenmeyen maillerden kurtulabilirsiniz. Ayrıca %100 mobil özelliği ile profesyonel maillerinizi, işyerinizde olmadan cep telefonunuza üzerinden her an kontrol edebilir, mail gönderimi yapabilirsiniz.

Kurumsal Mail Hosting (Profesyonel E-Posta) Özellikleri

  • iPhone ve Android işletim sistemli akıllı telefonunuzun tarayıcısı ile %100 mobil uyumlu arayüze giriş yaparak e-posta gönderebilir ve gelen e-postalarınızı okuyabilirsiniz.
  • SPF, Bayes, Reverse DNS, RBL (Antispam) kontrol servisleri ile istenmeyen (spam) e-postalardan kurtulabilirsiniz.
  • 50 GB‘a kadar yüksek depolama alanı ile dilediğiniz kadar mail arşivleyebilirsiniz.
  • Ücretsiz SSL şifrelemesi desteği ile cep telefonunuz veya bilgisayarınızdan eposta sunucusuna doğru olan trafiğin şifrelenmesini sağlayarak başkaları tarafından okunmasını engelleyebilirsiniz
  • Dilediğiniz zaman kota arttırımı yapabilir, bir üst pakete geçemeden hesap ekleyebilirsiniz.
  • Adres defteri, takvim ve görev yöneticisi gibi özellikleri kullanarak tüm işlerinizi organize edebilirsiniz.
  • Kullanımı kolay arayüz sayesinde Outlook gibi istemcilere bağlı kalmadan e-postalarınızı yönetebilirsiniz.
  • Kural yönetimi sistemi ile gelen e-postalarınızı dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz, gelen mailleri farklı klasörlere atayabilirsiniz.
  • Gmail, Yahoo, Office365, Exchange ve diğer hesaplarınızdaki e-postaları kolayca taşıyabilirsiniz.

Kurumsal Mail Hosting Satın Almak

Turhost web sayfası üzerinden, Kurumsal Mail Hosting hizmetlerine göz atabilir, ihtiyacınıza en uygun e-posta hizmetini oluşturabilirsiniz. Kurumsal e-posta hizmeti ile Groupware ve Antispam özelliğine ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Kurumsal mail hosting satın almak için disk kapasitesi ve kullanılacak mail hesap adedini seçiniz ve “Satın Al” butonuna tıklayınız. Ödeme işlemlerini gerçekleştirdiğinizde, kurumsal e-posta hizmetiniz anında aktif hale gelecektir.

Not: Turhost.com’da kurumsal e-posta hizmetini ilk 30 gün ücretsiz olarak kullanabilir, Turhost kalitesi ile tanışabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Devamı
Web Hosting Nasıl Satın Alınır?
Bir web sitesi açmak istiyorsanız eğer, web sitesini oluşturmadan önce hosting satın almalı ve alan adı satın almanız…
Devamı
Litespeed Web Server Nedir?
Web sunucuları farklı yazılım altyapıları ile çalışırlar. Özellikle uygulamaları bulunan web sitelerinin efektif biçimde çalışabilmesi için, sistem kaynaklarını…