Linux Hosting Paketlerinde Büyük Güncelleme!

Linux Hosting Paketlerinde Büyük Güncelleme!

Turhost, 2019 yılı itibariyle Linux alt yapısına sahip olan WordPress Hosting, cPanel Hosting ve Linux Hosting paketlerinin kaynak kullanımlarında büyük güncellemeler gerçekleştirmiştir.

Bu alt yapı güncellemeleri paylaşımlı hosting kullanıcılarının daha hızlı web sitelerine sahip olabilmesini amaçlamaktadır.

Turhost, 2019 yılı itibari ile NVME SSD disk alt yapısı ve PHP 7.2, PHP 7.3 desteği ile ultra hızlı web siteleri için tasarlanan hosting planlarına uygun fiyatlara sahip olmanızı sağlıyor!

SSD’den Daha Ötesi, Kurumsal NVME SSD

Yüksek performanslar elde etmek için SSD disklere göre daha güçlü olan NVME SSD diskler, 2019 yılından itibaren kurumsal hosting paketlerinde de aktif hale getirilmiştir.

Turhost disk alt yapısındaki büyük güncellemelerle, web sitelerinin hız oranlarını %90 oranında artırmayı hedeflemiştir.

SSD disk performansının neredeyse 10 katını sunabilen ultra performanslı NVME SSD disk alt yapısı ile web sitenizin saliseler içerisinde yüklenmesi ve sayfalar arası geçişlerin hızlıca gerçekleşmesi hayal değil!

En Güncel Uygulamalar Parmaklarınızın Ucunda!

Hosting tabanlı güncellemelere ek olarak, uygulama bazında da yenilikler Turhost müşterileri ile buluşturulmaktadır: Panel üzerinden yapılan kurulumlar için; WordPress, Joomla, Magento, Opencart gibi uygulamaların en güncel versiyonlarını mevcuttur.

Ayrıca müşterilerimizin 1 dakikadan daha kısa süre içerisinde uygulama kurulumlarını yapmaları da mümkündür.

Sunucu Kaynakları Arttırıldı!

Paylaşımlı hosting paketlerinin bulunduğu sunucuların kaynak kullanımlarında problem yaşanmaması için; alt yapılarımızda büyük boyutlu düzenlemeler gerçekleştirilmiştir.

Linux Hosting paketlerinin bulunduğu sunucularda disk, RAM, core gibi kaynaklar optimize edilmiş, her bir sunucu üzerinde barındırılacak web siteleri sayıları azaltılmıştır.

LiteSpeed Performansı İle Tanışın!

Hosting paketlerinin yüksek performanslı sunucular ile desteklenmesini önemseyen Turhost; neredeyse % 80 oranında hız farkı yaratan LiteSpeed web servisi ile web sitelerinizin çok daha hızlı yüklenmesini sağlamaktadır.

Tüm Turhost sunucuları LiteSpeed alt yapısına sahiptir.

Güçlü yenilenmiş alt yapılara sahip hosting paketlerimizi Linux Hosting sayfası üzerinden inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.