Linux Hosting Paketlerinde Büyük Güncelleme!

Turhost, 2019 yılı itibariyle linux alt yapısına sahip olan WordPress Hosting, cPanel Hosting ve Linux Hosting paketlerinin kaynak kullanımlarında büyük güncellemeler gerçekleştirildi. Bu güncellemeler paylaşımlı hosting kullanıcılarının daha hızlı bir web sitesine sahip olabilmesi için daha performanslı kaynaklara geçiyor ve alt yapımızda güncellemeler yapıyoruz. Her geçen gün alt yapımızda güçlü ve etkili güncellemeler ile birlikte bütün müşterilerimize sorunsuz hizmet sunmaktayız. 2019 yılı itibari ile NVME SSD disk alt yapısı ile birlikte ultra hızlı bir web sitesi yapabilecek ve PHP 7.2, PHP 7.3 desteği ile hızınıza hız katabileceksiniz. Bu yıl alt yapımızda yaptığımız performans güncellemeleri ile birlikte uygun fiyata sahip ama tam performanslı hosting paketlerini sizlere sunmayı hedefliyoruz.

SSD’den Daha Ötesi, Kurumsal NVME SSD!

Hosting paketlerinden daha yüksek performanslar elde etmek için standart kullanılan SSD disklere göre kat kat daha performansa sahip Kurumsal NVME SSD diskler, 2019 yılında hosting paketlerinde aktif. Disk alt yapısında büyük güncellemeler ile web sitelerinin hız oranlarını %90 oranında daha üst seviyelere çıkarmayı hedefliyoruz.

SSD disk performansının yaklaşık 10 katını sağlayabilen ultra performanslı NVME SSD disk alt yapısı ile artık web siteleriniz saliseler içerisinde açılacak ve sayfalar arası geçişler çok daha hızlı gerçekleşecek.

En Güncel Uygulamalar Parmaklarınızın Ucunda!

Hosting tarafında yaptığımız güncellemeler ile birlikte uygulama tarafında da büyük güncellemeleri getirdik. Artık panel üzerinden yaptığınız WordPress, Joomla, Magento, Opencart ve bir çok uygulama en güncel versiyonları kurulmuş olacaktır. Kolay kurulum ile birlikte hiç bir dosya veya veritabanı ile vakit kaybetmeden sadece site bilgilerinizi yazarak yaklaşık 1 dakikadan daha kısa süre içerisinde uygulama kurulumlarını yapmak artık mümkün olacak.

Sunucu Kaynakları Arttırıldı!

Paylaşımlı hosting paketlerinin bulunduğu sunucularda kaynak kullanımlarında problem yaşanmaması için alt yapımızda ciddi düzenlemeler gerçekleştirdik. Linux Hosting paketlerinin bulunduğu sunucularda disk,ram,core gibi kullanılan kaynaklar arttırıldı. Bir sunucu üzerinde binlerce değil sadece yüzlerce hosting barınacak. Bu şekilde hosting paketlerinin kaynak dağılımları daha performanslı ve verimli olacaktır.

LiteSpeed Web Servisinin Performansı İle Tanışın!

Hosting paketlerinin sunucu tarafından en yüksek performansı alması önemli. Tabi ki bunun yanında en üst düzeyde optimize edilmiş LiteSpeed web servisi ile web siteleriniz çok daha hızlı açılacaktır. Bütün sunucularımız litespeed alt yapısına sahip olup tüm hosting paketlerinde yaklaşık %80 oranında hız farkı yaratmaktadır. Web sitelerinin sunucu ile bağlantılarında yavaşlama veya kesinti yaşanmaksızın, Tecrübeli teknik ekip tarafından dizayn edilmiş bir web servisi ile tanışmanız hiç zor değil. SSD disklerin yenilenmesi ile birlikte LiteSpeed web servisinde yapılan ufak detaylar ve güncellemeler web sitelerindeki hız performansını yüksek derecede etkileyecektir.

Linux Hosting Paketlerinde PHP 7.2 ve PHP 7.3 Performansını Deneyin!

En hızlı ve performanslı bir alt yapıyı elde edebilmek için bütün Linux Hosting paketlerimizde PHP 7.2 ve PHP 7.3 versiyon desteği aktif edildi. PHP alt yapısına sahip web siteleriniz de veya WordPress, Joomla, Opencart, Magento gibi destekleyen bir çok uygulamada, işlem hızı çok daha hızlı olacak. Yapılan testlere göre WooCommerce gibi yüksek veri işleyen, ürün bazlı sitelerde PHP 5.6 veya PHP 7.0’dan kat kat daha hızlı işlem yapmak artık mümkün. Linux Hosting paketleri standart olarak  PHP 7.2 versiyonu seçili olacaktır. Tercih etmeniz durumunda PHP 7.3 versiyonunu seçebilir ve aktif hale getirebilirsiniz.

 

Güçlü yenilenen alt yapımız ile birlikte hosting paketlerimizi Linux Hosting sayfası üzerinden inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Devamı
Web Hosting Nasıl Satın Alınır?
Bir web sitesi açmak istiyorsanız eğer, web sitesini oluşturmadan önce hosting satın almalı ve alan adı satın almanız…
Devamı
Litespeed Web Server Nedir?
Web sunucuları farklı yazılım altyapıları ile çalışırlar. Özellikle uygulamaları bulunan web sitelerinin efektif biçimde çalışabilmesi için, sistem kaynaklarını…