Mail Server – İşletmeler İçin Profesyonel E-Posta Servisi

Mail Server - İşletmeler İçin Profesyonel E-Posta Servisi

Mail Server, özellikle işletmelerin e-posta yönetimi için özel olarak optimize edilmiş fiziksel sunucular üzerinde çalışan profesyonel e-posta hizmetidir. Yüksek disk kapasitesi, esnek kota limitleri ve ücretsiz antispam özelliklerine sahip kurumsal mail server hizmeti ile binlerce e-postayı arşivleyebilir, her mail hesabına farklı kota belirleyebilir ve istenmeyen e-postalardan kurtulabilirsiniz.

Tamamı size özel kaynaklara sahip mail server ile herhangi bir performans ya da kesinti sorunu yaşamadan işlerinizi yönetebilirsiniz. Ücretsiz yedekleme özelliğine sahip kurumsal mail server ile maillerinizin silinme ya da kaybolma riskini ortadan kaldırarak, tüm yazışmalarınızı

Kurumsal Mail Server Özellikleri Nelerdir?

1- Geniş Disk Alanı ile Yüz Binlerce Mail Arşivleme

Eğer işlemeniz için bir e-posta hizmeti kullanıyorsanız, yaşayacağınız en önemli sıkıntılardan biri mail kotalarıdır. Zaman içerisinde e-posta sunucunuzda biriken mailler disk alanınızı doldurarak, mail gönderiminize ya da gelen maillerin e-posta kutunuza düşmesine engel olur. Bu durumda, geri dönük eski mailleri silmeniz ve disk alanında yer açmanız gerekir. Binlerce e-posta içerisinde hangi mailin önemli ya da önemsiz olduğunu belirlemek oldukça zordur.

Kurumsal mail server hizmeti, yüksek kapasiteli SSD disk özelliği ile yüz binlerce maili arşivlemenize imkan sunmaktadır. Ayrıca, oluşturacağınız her  e-posta hesabına farklı kota tanımlaması yaparak, önemli olmayan e-posta hesaplarına daha düşük disk alanı tanımlayarak, disk alanınızı en verimli şekilde kullanmış olursunuz.

2- Kurumsal Donanımlar ile Kesintisiz Mail Yönetimi

Mail hizmetinizde yaşanacak olası bir kesinti ya da yavaşlama işlerinizin sürdürülebilirliğini olumsuz etkileyeceği gibi maddi zararlar yaşamanıza da neden olabilir. Kurumsal mail server, 6 CPU’ya kadar işlemci ve 16 GB’a kadar RAM özellikleri ile yüksek performanslı ve kesintisiz mail yönetimi imkanı sunmaktadır.

3- Tamamı Size Özel (Paylaşımsız) Kaynaklar

Bir çok server hizmetinde belirtilen kaynaklar, birden fazla sunucu ile paylaşımlı olarak sağlanır. Paylaşım içerisinde bulunan bir sunucu, kaynakların büyük bir kısmını kullanmaya başladığında diğer sunucu hizmetlerinde yavaşlamalara ya da kesintilere neden olur.

Kurumsal Mail Server’da belirtilen kaynakların tamamı, %100 size rezerve olarak çalışır.

4- Ücretsiz AntiSpam ve AntiVirüs

Günümüzün en büyük sıkıntılarından bir tanesi istenmeyen (SPAM) e-postalardır. İstemsizce e-posta kutunuza gelen spam mailler, disk alanınızı doldurabileceği gibi önemli maillerinizin geri plana düşmesine neden olabilir.

Mail Server‘ın ücretsiz antispam özelliği ile e-posta hesabınıza gönderilen mailler ilk olarak antispam servisi tarafından taranır. Tarama sonucunda tespit edilen spam mailler engellenir. Antispam özelliği, gereksiz mail yoğunluğunu engellediği gibi yalnızca işinize odaklanmanızda yardımcı olur. Ayrıca ücretsiz antivirüs ile e-posta hesabınıza gelen maillerdeki zararlı yazılımlara karşıda önlem almış olursunuz.

5- Ücretsiz Cloud Backup

Mail hesapları özellikle işletmeler için büyük maddi öneme sahiptir. E-posta servisinde yaşanacak bir sıkıntı ya da maillerinizin silinmesi geri dönüşü imkansız veri kayıpları ve maddi zararlar yaşamanıza neden olabilir. Ücretsiz cloud yedekleme ile mailleriniz günlük olarak otomatik yedeklenir.

6- Otomatik Mail Kurulumu

Kurumsal mail server ile Outlook, Windows Mail 10, iOS, Mac OS veya Thunderbird uygulamaları üzerinden otomatik mail kurulumu yapabilirsiniz. Oluşturacağınız e-posta hesabının kullanıcı adı ve şifresini girerek mail kurulumunuzu otomatik olarak yapabilirsiniz.

7- Ücretsiz Mail Taşıma

Hali hazırda kullandığınız e-posta hizmetinizi Turhost.com kalitesine taşımak istediğinizde tüm taşıma işlemleri ve ilk kurulum ayarları profesyonel teknik destek ekibimiz tarafından ücretsiz olarak yapılır.

Kurumsal Mail Server Fiyatları

%60’a varan indirim fırsatından yararlanın!

Profesyonel e-posta sistemlerine dair ihtiyaçlarınız için kurumsal mail çözümlerimiz hakkında canlı destek butonları aracılığıyla bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir