nBayi Reseller Hizmetleri İle Farkı Yaşayın!

nBayi Reseller Hizmetleri İle Farkı Yaşayın!

nBayi hizmetleri turhost tarafından özelleştirilmiş reseller(bayi) hizmetidir. Standart reseller paketlere göre bir çok farklı özellik barındıran nbayi paketleri, tercih edilen reseller arasında yer almaktadır. nBayi Paketlerinde bulunan özellikleri ve diğer reseller paketlere göre avantajlarını sıralayalım.

1- Linux ve Windows Hosting Tercihi

Sadece nBayi Hosting paketlerimizde yer alan bu özellik ile birlikte, hem windows hem de linux alt yapısına sahip hosting paketleri oluşturabilirsiniz. Her oluşan paket farklı sunucuda açılacak ve hepsinin yönetim panelleri ayrı olacaktır.

2- %100 SSD Disk Alt Yapısı

Oluşturduğunuz linux ve Windows hosting paketleri tamamen SSD disk alt yapısına sahip sunucularımızda otomatik olarak aktif olmaktadır. Standart mekanik disklere oranla daha yüksek veri okuma ve yazma hızlarına sahiptir. Yurt dışı lokasyon sunucuları dahil olmak üzere bütün sunucularımız %100 SSD disk alt yapısına sahiptir.

3- Hosting Lokasyon Seçimi

nBayi paketlerimizde Linux paket oluştururken ister Türkiye isterseniz Yurtdışı lokasyon olarak paketlerinizi açabilirsiniz. Tekli Linux hosting paketlerimizde lokasyon secebilmek için Müşteri Temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

4- Güvenli Platform

nBayi paketlerimizde dağınık sunucu mantığı ile paketler oluşturulmaktadır. Hangi sunucumuz kullanım acısından boşsa eklediğiniz paket o sunucumuzda açılmaktadır. Bu durumda bir sunucuda genel bir problem olduğunda sadece o sunucudaki web siteniz bu sorundan etkilenmektedir.

WHM Bayi paketlerimizde ise tüm siteleriniz tek bir sunucudan yayın yapmaktadır ve sunucuda genel bir problem olduğunda tek bir siteniz değil tüm sitelerinizin aynı anda etkilenmektedir.

Kafesleme Güvenlik sistemi, bayi paketlerinde oluşturduğunuz her hosting paketini tekil bir sunucu gibi kabul ederek, sunucuda bulunan diğer sitelere bulaşan virüslerden korunmanızı sağlar.

5- Farklı Yönetim Panelleri

nBayi paketine eklediğiniz her hosting paketi için ayrı bir kolay yönetim paneli açılmaktadır. Bu panel gelişmiş hosting yönetim panelidir ve bütün işlemler yapılabilmektedir. Ayrıca isterseniz Gelişmiş Yönetim panelinden Plesk veya cPanel erişimi yapabilirsiniz. Bayi paketinde yetkilendirme verdiğinizde kullanıcılarınızı bu panele girmesini ve sadece sizin verdiğiniz izinler doğrultusunda hostingi yönetebilmesini sağlayabilirsiniz.

6- Alt Kullanıcı Yetkilendirmesi

Reseller hosting paketlerinin en önemli özelliklerinden biri ise alt kullanıcı yetkilendirme özelliğidir. Bu özellik, oluşturduğunuz hosting paketlerinin yönetim panellerini müşterilerinizin yönetimine sunmanız için açabildiğiniz bir alandır. Sizin hesabınıza giriş yapmadan farklı bir hesaba alt kullanıcı yetkisi verebilirsiniz.

Bayi paketlerimizi incelemek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.