Plesk Panel Lisansları %20 İndirimli

Plesk Panel Lisansları %20 İndirimli
45227438 – cute woman with magnifying glass

Bildiğiniz gibi Plesk Panel ONYX geçen ay yayınlandı. Plesk Onyx bir çok yeni özellik ile birlikte geliyor ve özellikle web uygulama geliştiricilerinden tam puan aldı. Sunucunuz ister fiziksel ister sanal olsun, ister Linux ister Windows işletim sistemine sahip olsun Plesk Onyx ile sunucunuzun güvenli ve sorunsuz bir şekilde yönetimini gerçekleştirebilirsiniz. Turhost olarak 10 yıldır Plesk Platinum iş ortağıyız ve sizleri yeni Plesk Onyx ile tanıştırmak amacıyla bu yazılım lisansı kampanyasını düzenlemekten büyük onur duyuyoruz. 

plesk panel

Kampanyamız boyunca dilediğiniz lokasyondaki fiziksel ya da bulut sunucunuz için sağlayacağınız Plesk Onyx Kontrol Panel lisansınızı aylık alımlarda %20 indirim ile kiralayabilirsiniz. Ayrıca bu indirim hizmetinizi sürdürdüğünüz sürece 24 ay boyunca geçerli olacak. Örnek verecek olursak aylık 5$ bedeli olan (ister fiziksel sunucu ister bulut sunucu) Plesk Web Admin 10 domain kontrol panel lisansı için özel alım fiyatınız aylık $4.00’a düşüyor.

Kampanyamızdan faydalanabilmeniz için Plesk Panel sayfamız üzerinden sipariş esnasında PLSK16TY35 kupon kodunu kullanmanız yeterli. İndiriminiz otomatik olarak gelecek aylarda da aktif hale gelecektir.

Plesk Onyx in 3 farklı versiyonda ve 10 alanadı, 30 alanadı ve Limitsiz alanadı limitleriyle sunuluyor. Bunlar Plesk Web Admin, Plesk Web Pro ve Plesk Web Host. Bu versiyonlar arasındaki farklılıklar için mutlaka Plesk destek makalesini okumanızı tavsiye ediyoruz : https://kb.plesk.com/121897 . Bir çok web uygulama geliştiricisi için en uygun fiyatlı olan Plesk Web Admin yeterli gelmekte.

Plesk Onyx in bir önceki Plesk 12.5 dan farklılıklarından biri de yazılım geliştiricilerin yeni nesil Docker, Git, Ruby, Node.js gibi teknolojilere rahatlıkla ve hızlıca ulaşabilmesi. Ayrıca otomatik uygulama ve işletim sistemi güncelleme, mod_security, fail2ban gibi yeni güvenlik özellikleri de Plesk Onyx ile birlikte artık mevcut.

Mevcut Plesk versiyonları ve indirimli fiyat listesi. Ürün sayfamıza https://www.turhost.com/lisanslar/plesk-lisansi/üzerinden ulaşabilirsiniz:

  • Plesk Web Admin Onyx 10 Domain Sanal Sunucu ($4.00/ay)
  • Plesk Web Pro Onyx 30 Domain Sanal Sunucu ($8.00/ay)
  • Plesk Web Host Onyx Limitsiz Domain Sanal Sunucu ($12.00/ay)
  • Plesk Web Admin Onyx 10 Domain Fiziksel Sunucu ($4.00/ay)
  • Plesk Web Pro Onyx 30 Domain Fiziksel Sunucu ($12.00/ay)
  • Plesk Web Host Onyx Limitsiz Domain Fiziksel Sunucu ($28.00/ay)

Ayrıca Plesk Onyx lisanslarını dilerseniz Plesk 12.5 kontrol panelinde de kullanabilirsiniz. Kampanyamızdan dilediğiniz kadar lisans alımı için faydalanabilirsiniz.

Eğer birden fazla lisans ihtiyacınız var ise ve toplu alım üzerinden daha özel fiyatlara ihtiyacınız bulunuyor ise bizimle “satis(at)turhost.com” mail adresi üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.