Sınırsız Hosting ve Avantajları

Sınırsız Hosting ve Avantajları

Sınırsız hosting paketleri, hosting paketinde bulunan disk alanı, trafik, subdomain, e-posta hesabı, veritabanı oluşturma gibi birçok özelliğin sınırsız olarak sağlandığı hosting hizmetleridir. Sınırsız web sitesi barındırma özelliği de bunlardan biridir.

Limitsiz hosting paketlerimiz hakkında detaylı bilgi almak isterseniz, destek birimimizle görüşebilirsiniz.

Sınırsız Hosting Paketlerinin Avantajları

 • Sınırsız Web Sitesi Barındırma
  Çok sayıda web sitesinin tek bir hosting paketi altında barındırılması, proje maliyetleri düşüren ve yönetimini kolaylaştıran bir hosting çözümüdür.

 • Limitsiz Disk Alanı
  Limitsiz hosting paketlerinde oluşturacağınız tüm projeler için sınırsız disk alanı sunulur. Sitenizde kullanılan görseller ve diğer dosyalar için depolama alanı sorunu yaşamazsınız.

 • Limitsiz Trafik
  Ziyaretçilerinizin her sayfa gösterimi trafik kotanıza yansır. Hosting paketinizin sağladığı trafik kotasının aşılması sitenizin yavaşlamasına hatta fazla kaynak kullanımından kapanmasına neden olabilir. Sınırsız hosting paketlerinin limitsiz trafik özelliği ile bu tür durumlar söz konusu değildir.
 • Limitsiz MySQL Veritabanı Oluşturma
  Veritabanı, sitenize ait verilerin depolandığı sistemlerdir. Veritabanı içerisinde tablolar oluşturarak, sitenizin verilerini kolaylıkla yönetebilir, gerektiğinde görüntüleyebilirsiniz. Sınırsız hosting paketleri ile MySQL veri tabanı oluşturarak, projelerinizin yönetimini kolaylaştırabilir, ekstra veritabanı ihtiyaçlarınız sonucunda oluşabilecek maliyet artışlarının önüne geçebilirsiniz.
 • Limitsiz E-Posta Hesabı
  Tüm hosting paketleri, belli sayıda e-posta hesabı oluşturmanıza izin verebilir ancak sınırsız hosting satın alarak,  web siteniz için limitsiz e-posta hesabı oluşturabilirsiniz. Özellikle kurumsal siteler için bu özellik oldukça kullanışlıdır.
 • Limitsiz Subdomain Oluşturma
  Subdmain, bir domain altında açılan alt alan adlarıdır. Örneğin; turhost.com bir domain’dir, blog.turhost.com ya da destek.turhost.com subdomain’dir. Ana projenize bağlı olarak geliştireceğiniz satış, kampanya, forum gibi diğer projeleri subdomain’lerde barındırarak, sitenizi kategorilere ayırabilirsiniz. Sınırsız hosting paketleri ile limitsiz subdomain oluşturabilir, her biri yeni bir web sitesi gibi olan projelerle sitenizi zenginleştirebilirsiniz.
1 comment
 1. Gerçekten işini hakkıyla yapan bir firma. 1 yıldır beraber çalışıyoruz çok memnunum. Host firması arayanlara şiddetle tavsiye ederim. Değerli destekleri için teşekkürler ve başarılarının devamını diliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir