Sınırsız Kaynaklar Windows Bayi Paketlerimizde!

Sınırsız Kaynaklar Windows Bayi Paketlerimizde!

Yeni Windows Bayi Hosting paketlerimiz siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuldu. Yeni paketlerimizde yüksek sunucu kaynakları ve Windows Bayi 10 (50 GB Disk Alanı, 500 GB Aylık Trafik) paketinden sonraki tüm paketlerde sınırsız trafik, sınırsız disk alanı, sınırsız alt alan adı ve sınırsız MySQL özellikleri bulunuyor.

Genel olarak Windows Bayi paketlerimizdeki diğer yenilikler:

– Yeni HP Proliant Rack Tipi Kurumsal Sunucular
– Yeni Windows 2008 R2 işletim sistemi mimarisi
– ASP.NET 2.0, 3.5, 4.0 destekleri
– ASP.NET MVC 3 ve ADO.NET Entity Framework 4.1
– PHP 5.2 Desteği
– MSSQL 2008 R2 ve MySQL 5.1 veritabanı sunucu destekleri
– Yeni Plesk 10 Türkçe Kontrol Paneli ile daha verimli Reseller (Bayi) Hosting paketi yönetimi ve müşteri yönetim alanları.

Eski Bayi müşterilerimiz, teknoloji adaptasyonu programımız dahilinde yeni paketlerimizi 3 ay ücretsiz olarak kullanabilecek ve sitelerini sorunsuz bir şekilde yeni altyapıya geçirebilecekler.

Turhost.com olarak şimdiye kadar müşterilerimize daima en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sağlamaya çalıştık. Gelecekte de sizlere en iyi hizmeti verebilmek için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz.

Hosting tercihinizde son kararı vermeden önce 0 212 227 74 74 nolu telefondan ya da sitemizdeki Canlı Destek butonları aracılığıyla uzman ekibimizle görüşerek emin olmadığınız konuları netleştirebilirsiniz.

9 comments
 1. Daha önce hiçbir firmayla çalışmadım. Diğer firmaların durumu nedir hiç bilgim yok fakat Turhost çalıştığım günden bugüne kadar en ufak bir sorun yaşamadım. Canlı destek bölümünden o kadar çok yardım aldım ki. Her türlü soruna çözüm üretebilecek teknik kapasiteye sahip büyük bir firma olduğuna inanıyorum. Firmanın en sevdiğim yönü ise herhangi bir kesinti yavaşlama olduğunuda bu konuda bilgi vermeleridir. Günümüzde işini iyi yapan birini bulduğunda elini öpeceksiniz ben buna inanıyorum. Turhost ve firma hakkında kendi sitemde bir yazı yazıp çalışmaları hakkında bilgi vermek boynumuzun borcu olsun.

  (Kültürel Bellek Sitesi Kurucusu: Serkan GÜZEL)

 2. Birçok hosting firma ile çalıştık. Yurtiçi ve yurt dışında profesyonel birçok firmanın datacenter’ları ile karşılaştım.

  Öncelikle en büyük artınız, kendinizi müşterinin yerine koyabilip o şekilde müşteriye yaklaşmanız.

  En sevdiğimiz özelliğiniz de kurumsal olmanız ve Tüm Dünya’da adından söz ettiren firmalarla eş değer altyapınız ve teknik ekibiniz olmasına ve çok yoğun bir tempoyla çalışmanıza rağmen müşteriye samimi ve sıvak yaklaşmanız.

  En önemli özelliklerinizden biriside problem çözme odaklı olmanız ve gerektiğinde kuralarınızı yıkıp yine müşteriyi kırmamanızdır.

  Dileğim firmanızın iş hayatı boyunca bu yaklaşımlardan uzaklaşmadan çok büyük seviyelere ulaşıp datacenter hizmetinde Dünya lideri olmanızdır.

  Verdiğiniz emeğe sonsuz teşekkürler.

 3. daha önce birçok hosting firması ile çalıştım en kralı bile sizin elinize su dökemez buna inanıyorum. hiçbir problem yaşamadım ve yaşatmadınız. Tebrikler Turhost

 4. 10 yıla yakındır sizleyim, bundanda memnunum.
  başarılarınızın devamını dilerim

 5. Yaklaşık 6 yıl çözüm ortağım olan TURHOST profesyonel ekip ve alt yapısıyla kurumsal bir şirket.
  Verdiğiniz emeğe, samimi yaklaşımınıza sonsuz teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim.

 6. 15 Ay öncesinde turhost.com ailesine merhaba demiştim ve memnuniyetim sürekli yükseklere doğru koşmaktadır.
  ülkemize kattığınız değerler için size ne kadar teşekkür etsek azdır.
  sizleri çok seviyoruz turhost.com sonsuza dek hep birlikte olmak umuduyla…
  başarınızı alkışlayanlardan Yakamoz Yakut

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.