Turhost Sunucu Barındırma Hizmeti ile Farkı Yaşayın!

Turhost Sunucu Barındırma ( Colocation )  hizmetimiz sayesinde tecrübeli mühendislerimizin dizayn ettiği güçlü alt yapı donanımlarına sahip sunucularınızı; TİER III sertifikasına sahip Türkiye’nin en gelişmiş veri merkezi olan Türk Telekom Veri Merkezi‘nde sorunsuz bir şekilde barındırmanız mümkün!

İstanbul Gayrettepe’de bulunan veri merkezimizde, şifreli ve kafesli kabinlerde bulunan son teknoloji sunucularımız, hızlı ve kesintisiz erişim için; fiber internet hattına ek olarak yedekli hatlarla desteklenmektedir.

Ayrıca, yüksek güvenlik önlemleri altında gerçekleştirilen barındırma hizmetimiz,; kesintisiz çalışan sunucu ısılarını dengede tutmak için güçlü havalandırma ve soğutma sistemlerine sahiptir.

Colocation Nedir?

Colocation, tamamı size ait olan server yani sunucunun (dedicated); internet, güvenlik, elektrik ve iklimlendirme sistemleriyle barındırıldığı hosting hizmetidir.

Sunucu barındırma sistemimize, ücretsiz KVM hizmeti dahildir.

Turhost, “Datacenter, Network, Sistem” üçlüsünü en yüksek kaliteyle müşterilerine sunan Türkiye’nin lider hosting firması olarak her zaman yanınızdadır.

Turhost Colocation İle Farkı Yaşayın

Turhost colocation / sunucu barındırma hizmeti; gelişmiş bilişim teknolojileri altyapısını ekonomik bütçelerle oluşturmak isteyen işletmeler için ideal barındırma türüdür.

Profesyonel olarak hazırlanmış ve kesintisiz yayını garanti altina alabilecek teknik imkanlara sahip veri merkezi ve son teknoloji sunucu donanımlarımız için satış temsilcilerimizle görüşebilir İşletmenize özel ücretsiz projelendirme ve colocation teklifi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Devamı
Sunucu Yönetiminde Panelin Fonksiyonu Nedir?
Web sunucuları normal koşullarda yalnızca işletim sistemi yüklenerek kullanıcıya teslim edilen donanımlardır. Bu durumda, sisteme yapacağınız her eklenti…
Devamı
WordPress 4.1 Yayınlandı
WordPress 4.1 “Dinah” yayınlandı. 4.1 sürümü ile birlikte yeni Tewnty Fifteen teması, yazı yazarken dikkat dağılmasını önleyen “Distraction Free” özelliği…