Turhost Sunucu Barındırma Hizmeti İle Farkı Yaşayın

Yeni yayına aldığımız Sunucu Barındırma ( Colocation )  hizmetimizi avantajlarından ve özelliklerinden kısaca bahsetmek isteriz. Yılların verdiği tecrübe ile mühendislerimizin dizayn ettiği güçlü alt yapı ile sunucularınızı sorunsuz bir şekilde barındırabilirsiniz. Güvenlik açısından Türkiye’nin en gelişmiş TİER III sertifikasına sahip bir yapıda sunucunuz 7/24 kesintisiz bir şekilde yayın verecektir. Türk Telekom Veri Merkezi alt yapısı üzerinde tamamen bize ait şifreli ve kafesli odaların içinde bulunan kabinlerimiz ile hizmet vermekteyiz. Sahip olduğumuz bu alt yapıda sağlayabildiğimiz internet hattı fiber olmak üzere en hızlı ve kesintisiz ulaşım sağlanabilmesi için yedekli hatlar ile aktif bir şekilde hizmet vermektedir. Bununla birlikte sunucu ısılarını dengede tutmak için güçlü havalandırma sistemleri ile alttan soğutmalı güçlü bir iklimlendirme sistemine de sahibiz.

 

Sunucu barındırma hizmetlerimizi incelemeden önce colocation hizmetinin ne olduğundan sizlere kısaca bahsetmek isteriz.

Colocation Nedir?

Colocation, sahip olduğunuz dedicated sunucunun kafes içinde bulunan kabinlerde barındırılan, internet, güvenlik, elektrik ve iklimlendirme sağlanan bir barındırma hizmetidir. Kesintisiz bir veri merkezi ve internetin en hızlı ve sorunsuz olan bir alanda server barındırmanız size büyük avantajlar sağlayacaktır. Bu avantajlar sağladığınız hizmetlere göre değişiklik gösterecektir. Örnek olarak bir web sağlayıcısı iseniz sağladığımız barındırma hizmeti ile yüksek hızlı internete, kesintisiz elektrik, iklimlendirmeye ve şifreli, sadece mühendislerimiz tarafından ziyaret edilebilen Tier III sertifikalı güvenlik ile sunucularınızı en kaliteli bir şekilde barındırabilirsiniz.

 

Sunucu barındırma hizmetlerimizde, network alt yapısı olarak tamamen yedekli fiber alt yapımız ile switchler arasında %100 yedekli erişime sahip olacaksınız. Şifreli kabinler ile birlikte %100 güvenli odalarımız da sunucularınızın güvenli olduğundan emin olabilirsiniz. Sunucu barındırma hizmetimize özel olarak sağladığımız ücretsiz KVM hizmeti ile sizlere en kaliteli hizmetleri sağlamak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.
Turhost, kendi bünyesinde veya kurumsal müşterilerine “Datacenter, Network, Sistem” üçlüsünü en yüksek kalitede müşterilerine sunabilmektedir. Güçlü alt yapısı ile yıllardır hizmet vermekte olan turhost, yeni Sunucu Barındırma hizmetini müşterilerine sağlamaya başlamıştır.

Turhost Colocation İle Farkı Yaşayın

 

Yeni Sunucu Barındırma hizmetimizi detaylı bir şekilde incelemek için tıklayınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlarda İlginizi Çekebilir