Yeni CentOS ve Ubuntu Linux Mirror Servislerimiz Hizmetinizde

Turhost’un yeni hizmetlerinden biri olan CentOS Linux ve Ubuntu Linux Mirror servisleri; uygulama ve işletim sistemi yükleme dosyalarının daha hızlı indirilebilmesi amacıyla, orijinal lokasyondan ayrı olarak Dünya’nın farklı lokasyonlarında birer kopyasının barındırılmasıdır.

Mirror Hizmetimiz Yayında!

Turhost, açık kaynak felsefesine olan desteğini arttırarak sürdürmekte kararlı!

Türkiye lokasyonundan hızlı ve kesintisiz bir şekilde kolaylıkla indirme yapabilirsiniz. Bu servisimizde CentOS ve Ubuntu sürümlerinin hepsine ulaşabilir ve yeni güncellemeleri sorunsuz bir şekilde alabilirsiniz.

Bu servislerimize daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilmek için sunucu hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz. Kalite standartlarımızın dayandığı güçlü kaynak, uygun fiyat mottosu, sunucu çözümlerimiz dahil tüm hizmetlerimizde geçerlidir.

Güçlü alt yapımız ile en iyi hizmeti vermek için yenilikçi çalışmalarımızı sürdürerek sunduğumuz tüm hizmetlere dair detaylı bilgi almak için web sitemizi inceleyebilir ve destek birimimizle görüşebilirsiniz.

Yeni CentOS Linux ve Ubuntu Linux Mirror servislerimize aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

CentOS Linux İşletim Sistemi 

Ubuntu Linux İşletim Sistemi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Devamı
Colocation Nedir?
Her biri için yalnızca birkaç sunucu rafı gereken birden çok işletmenin sunucularının "birlikte konumlandırılması" çözümüne dayanan Colocation'ın artıları ve eksileri!
Devamı
Sunucu Yönetiminde Panelin Fonksiyonu Nedir?
Web sunucuları normal koşullarda yalnızca işletim sistemi yüklenerek kullanıcıya teslim edilen donanımlardır. Bu durumda, sisteme yapacağınız her eklenti…