Yeni Linux Hosting Altyapımız Hizmetinizde!

Yeni Linux Hosting Altyapımız Hizmetinizde!

Müşterilerimizden gelen talep ve önerileri de göz önünde bulundurarak 6 aylık bir çalışmanın ürünü olan yeni Linux Hosting altyapımızı devreye almış bulunmaktayız. Linux Bireysel Hosting, Kurumsal, Bayi ve Portal Paketler olarak üç ana gruba ayırdığımız paketlerimizin genel özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz:

Hosting alt yapımız

Yeni Veri Merkezi Lokasyonu

Ulusal bir şirket olarak müşterilerimizin web sitelerinin Türkiye içerisinde en hızlı şekilde yayın yapması bizim için çok önemli. Bunun bilincinde olarak tüm Linux Hosting Altyapımızı  Türkiye’nin en iyi veri merkezi olarak Türk Telekom Gayrettepe İstanbul üzerinde yeniden konumlandırdık. Web siteniz artık Türkiye’de internetin merkezinde ve internet omurgasına en kısa yoldan bağlı olduğu için ülke içerisinde mümkün olan en hızlı erişime sahiptir.

Tamamen Yenilenmiş ve Güçlendirilmiş Web Sitesi Performansı

Önceden hızlı bir altyapıya sahiptik, ancak artık çok daha hızlı bir altyapıya sahibiz. Peki daha yüksek bir hıza nasıl kavuştuk? Çok basit, işletim sistemi ve uygulama sunucularımızı en iyi derecede optimize ettik ve sizin için düzenli olarak optimizasyonlarını kontrol altında tutuyoruz. En son gerçekleştirdiğimiz benchmark testlerinde php uygulamalarının performansında %30’lara varan artış gözlemledik.

%50 ye Kadar Anlık CPU Limit Aşım Özelliği  (2 kat fazla!)

Web sitesi trafiğinde anlık yükselişler olabilir ve müşterilerimiz daha çok sunucu kaynağına ( cpu, ram vb.) ihtiyaç duyabilir. Bu olasılığın farkında olmamız nedeniyle tüm paylaşımlı web sitelerindeki anlık CPU kullanım limitini %25’den %50’ye yükseltmiş durumdayız.

Artık bir web sitesi kaynak ihtiyacı olduğu an 180 saniye süreyle bir CPU’nun %50’si kadar kaynak tüketebilmektedir. Müşterimizin sitesi eğer daha yüksek cpu kullanımına ihtiyaç duyuyorsa burada da müşterimizi yanlız bırakmıyoruz. Portal paketlerimiz özellikle yüksek kaynak kullanımlarına ihtiyaç duyan ve yüksek trafiğe sahip önemli web siteleri için birinci önerimiz. Ayrıca yönetimsel hizmet de verebildiğimiz bulut sunucu (cloud server) ve kiralık sunucu hizmetlerimiz de mevcut.

Yeni Web Hosting Panelimiz Artık cPanel

Bildiğiniz gibi standart kontrol panelimiz Plesk Linux kontrol panel idi. Yeni altyapılarımızın devreye girmesi Linux Hosting hizmetlerimizde artık standart olarak cPanel kontrol paneli ile hizmet vermekteyiz. Bu geçiş kararını vermemizdeki en büyük neden yine siz değerli müşterilerimizden gelen talepler oldu. cPanel ile müşterilerimiz daha hızlı ve güvenli olarak tüm web ve mail hosting yönetim ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Müşterilerimizin bir diğer isteği de sorunsuz ve güvenli bir şekilde güncel web uygulamalarını kolayca kurabilecekleri bir uygulamaya sahip olmak idi. Bu amaçla cPanel yönetim panellerinde müşterilerimiz Softacoulus uygulaması sayesinde yüzlerce web uygulamasının en son ve güvenilir sürümünü tek bir işlem ile kurabilecek.

PHP Versiyonlarında Artık Özgürsünüz!

Yeni altyapımız ile birlikte müşterilerimiz web hosting hizmetlerinde dilediği PHP sürümünü ve dilediği PHP modülünü kullanabilme özgürlüğüne sahip. PHP 5.1, 5.2, 5.3, 5.4 ya da 5.5 . Dilediğiniz versiyonu kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey kontrol panelinizden PHP versiyonunuzu seçmeniz. Ayrıca her türlü PHP modülünü de rahatça ekleyip kullanabilirsiniz.

Tamamen Yenilenmiş HP Fiziksel Sunucu ve %100 Yedekli Cloud (bulut) Altyapısı

Yeni Cloud altyapımız yaklaşık 6 aylık mühendislik çalışmalarımızın bir ürünü olarak devreye alındı. Yedeklilik, performans, esneklik, veri güvenliği. Bunlar hep siz değerli müşterilerimizi adına düşündüğümüz ve cloud altyapımızda uygulamaya koyduğumuz hedefler. Çok yakında cloud altyapımız ile alakalı detayları sizinle paylaşacağız. Mevcut müşterilerimizin de yeni altyapılarımıza geçişleri ile alakalı çalışmalarımız devam etmektedir. Burada birinci önceliğimiz geçişlerin sorunsuz olmasıdır, bu nedenle geçiş çalışmalarımızda aceleye getirmiyoruz. Yeni altyapılarımız ile alakalı talepleriniz ve görüşleriniz bizim için çok önemli. Her türlü soru, sorun ve istek için bizimle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyin. Kontrol panelinizdeki yeni destek ekranlarından ya da destek@turhost.com ticket sistemi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Saygılarımızla,

Turhost.com Müşteri Hizmetleri

8 comments
  1. Gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Gelişmeler için teşekkür ederiz.

  2. Turhost’u tercih sebeplerimden biri; kendini yenilemesi.

  3. Eski bir müşteriniz olarak tekrardan sizlerle çalışmak ümidiyle yeni alt yapınız hayırlı olsun

  4. Turhost’la çalışmaktan son derece memnunuz tüm sitelerimiz burada..

Comments are closed.